Yüksek Güvenlikli Kontrol ve Nöbetçi Kulübeleri

Doruksafe Yüksek Güvenlikli nöbetçi ve kontrol ürünleri; 4 kişilik personel için halihazırda yapılıyor olup temel amaç savunma, isteğe bağlı olarak saldırı amaçlı da üretilebilmektedir. Ürünlerimizin inşasında kullanılan balistik malzemeler ve diğer ekipmanlar EN ve ASTM standartlarına haiz olup sertifikalı ürünlerdir. Ürünlerimiz EN 1063 için BR 6 – BR 7(kullanılan camlar için ), EN 1522  için FB 6 ve FB 7 sınıf, NIJ için 3, 3A ve 4 sınıf, UL752 için Level 8 – 9 ve 10  sınıf mühimmatlara karşı içerisinde bulunan personeli/leri tam koruma altına almaktadır. Ürünlerimiz istenildiği takdirde roketatarlı saldırılara karşıda koruma sağlayabilmektedir.  Anti terörizm ürünlerinin iç yapıları ise müşteri odaklı ve isteğe göre planlanmaktadır.

Doruksafe; uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile en iyi korumayı sağlamak için çaba göstermektedir. Bu bağlamda dünyada meydana gelen gelişmeleri yakından izlemektedir. Konu insan yaşamı olduğundan dolayı işimizde hataya yer olmadığının bilincinde olan takım arkadaşlarımızla çalışmaya devam etmekteyiz.

Bizi koruyanlara  KALKAN OLUYORUZ misyonu çerçevesinde ürünlerimiz her vakit sizi, ailenizi ve takım arkadaşlarınızı hayata bağlamak için göreve hazırdır.

KULÜBELERİMİZ