Banka Kasa Odası güvenliği maksimum seviyeye çıkarmak isteyen kurumlarda tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Bankalar, finans kuruluşları, fabrikalar, laboratuvarlar vb. gibi kurumlar prefabrik kasa dairesini tercih etmesindeki en büyük etken tabiki güvenlik endişesidir. Bankalar yeni şube açmak için kiraladıkları mağazaların büyük bir kısmı veya tamamı çeşitle nedenler ile kasa odası yapmaya elverişli değildir. bu nedenlerden bazıları şöyledir; mağaza inşaat esnasında bir bankaya uygun dizayn edilmemiş olabilir veya kasa odasında kullanılacak ilave beton ağırlığına bina mukaveti müsait olmayabilir vs. İşte böyle durumlarda Doruksafe prefabrik Kasa Odası bir emniyet subab’ı olarak müşterilerimize hizmet vermektedir. Doruksafe ürünlerin ortak paydası ölçüye göre imal edilmesi, prefabrik olması, kolay montaj,kolay remontaj ,taşınılabilirlik, istenilen güvenlik seviyesinde üretilmesi, hafifliği ve %100 yerli imalat.

Banka Kasa odası imalat prosesi şu şekilde yol almaktadır. Müşterimiz genelde ihtiyaç hasıl olmasıyla beraber bizimle iletişime geçer sonrasında konusunda uzman personelimiz ile bir ön görüşme yapılarak ihtiyacın tam olarak ne olduğu belirlenir. Bu işlemlerde öncelik mağazanın veya binanın mimari planları ve structural analys hesapları önem teşkil etmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra yapılacak kasa odası nın güvenlik seviyesinin belirlenmesidir. Burada EN 1143-1 göre istenilen seviyede tercih yapılabilmektedir. Bu işlemler de tamamlandıktan sonra sıra projelendirmeye gelmektedir. proje hazırlandıktan sonra müşteriye bilgi ve onay için sunulur, onay verildikten sonra artık fiili imalat süreci start almıştır. Atölye de projeye uygun olarak hazırlanmış taban,duvar ve tavan plakaları son kontroller yapıldıktan sonra kurulum yapılacağı yere sevk edilir.

Kurulum ekiplerimizin iş program akışına göre kurulum planlandığı zamanda başlar ve nihayetinde ürün müşteriye eksiksiz olarak teslim edilir. Tüm Doruksafe ürünleri imalat ve montaj hatalarına karşı 2 yıl ücretsiz, ömür boyu ücretli garanti altındadır.Sizde Doruksafe ürün ve hizmet kalitesine  www.doruksafe.com adresinden ulaşabilirsiniz

Yorum bırakın